image
image
image
image

Skate batohy od Volcom

Volcom je pomerne nová značka, ktorá pôsobí na trhu od roku 1991. Jej vzniku predchádzalo mnoho spojení s partnermi, rôzne transformácie a podobné obchodné ťahy. Firma sa venuje výrobe oblečenia, doplnkov a propagácií surfingu, snowboardingu a skateboardingu. Medzi mladými sa za svoju krátku históriu dokázala veľmi rýchlo presadiť a našla si na trhu svoje miesto.

Pokiaľ sa zameriame na Volcom batohy dostaneme sa do troch hlavných odvetví. Surfing, ktorý sa v prímorských častiach sveta stal veľmi obľúbeným, snowboarding, ktorého sláva siaha až do českých kotlín a skateboarding, ktorému podľahli všetky mestá sveta. Volcom sa takto zameriava so svojimi batohmi predovšetkým na mladšiu generáciu, ktorú osloví svojim prístupom a samozrejme účelnosťou.

Batohy Volcom zaujmú často svojou jednoduchosťou, ale aj originalitou a dômyselnosťou. Batohy samozrejme majú držiaky na surf alebo snowboard, bezpečnostné prvky typu reflexných pásikov a rámovania, pevného polstrovania chrbta, veľké, široké a kvalitné popruhy a luxusnú konštrukciu, odnímatelné části a popruhy či pásy. Batohy občas neoslnia sýtými farbami, ba naopak, držia sa jednej farby, ktorú decentne rozvíjajú farby ostatné z podobného spektra. Mladých ľudí nejviac okúzlila už uvedená jednoduchosť a logo značky, ktoré se stáva symbolom určitej vyzrelosti a špecifického štýlu.

Batoh od spoločnosti Volcom - náhľad

Volcom batohy je možné využiť nielen na šport, ale taktiež do školy či na nenáročný výlet. Batoh rozhodne neurobí hanbu a skvelo poslúži. Volcom totiž rozhodne dbá na pohodlie nosenia. Pokiaľ ide o finančnú stránku, jedná sa o stredne drahé batohy, pohybujúce sa v rádoch 40 eur a viac.

Design downloaded from free website templates.