image
image
image
image

Skate batohy od Dakine

Značka Dakine na trhu pôsobí od roku 1984. Pokiaĺ by sme se zaujímali o jej názov, je odvodený od havajského „da kine“ – teda „druh“ alebo „najlepší“. A toho „nejlepšieho“ se značka drží. Firma se pôvodne venovala potrebám pre trekking a batohom na turistiku. Avšak jej úspech sa zväčšoval, a preto sa rozrástla tiež výroba.

V súčasnej dobe sa značka Dakine drží svojej pôvodnej koncepcie a stále vyrába batohy pre outdoor, turistiku a trekking. Samozrejme vyrába batohy pre profesionálnych športovcov – skialpining, horolezcov, snowboardistov, cyklistov a iných, a tiež vďaka tomu jej popularita vzrástla. Skúsenosti z týchto smerov náležite využila vo výrobe batohov pre širokú verejnosť a rozhodne na ničom nešetrila.

Informácie o značke Dakine, môžete nájsť tiež na Wikipedii. Pre nákup batohov Dakine v Českej republike doporučujeme napr. Snowboard-Online, Skateshop.sk či Snowboard Zezula.

Školní batoh Dakine Campus - náhled

Svoje dobré meno si firma získala predovšetkým na perfektnom spracovaní batohov, kvalitnom šití, eště kvalitnejších materiáloch a tiež na luxusnom spracovaní polstrovania chrbta. Batohy sú robené priamo na mieru požiadavkám, ktoré vyžadujú dané odvetvia, do ktorých zapadajú. Ďalšou vecou, na ktorú je značka pyšná, je praktickosť batohov. Batohy majú veľké množstvo rôznych vychytávok, ako napríklad časť vyhradenú na notebook, kapsičky na MP3 prehrávače, polstrované kapsičky na okuliare, aplikované zdieľanie sluchátok a ich vývod, praktické časti na desiatu a pitie a mnohé ďalšie. Batohy sú vybavené veľmi často až 10 a viac osobnytnými časťami. Dizajn je veľmi moderný a jednotlivé batohy svojim dizajnom odpovedajú svojej kategórii a rozhodne môžu ponúknuť to najlepšie vo svojom odvetví.

Dakine sa však zameriava tiež na batohy do mesta, skate batohy a batohy na športy. Všade platí využitie veľmi kvalitného materiálu, pevného a dobrého spracovania, moderného dizajnu a veľkej praktickosti vo využití. Veľmi častou súčasťou sú odnímateľné bedrové a hrudné popruhy, držiaky na skate alebo snowboard, bezpečnostné prvky typu reflexných nášiviek a úchytiek pre blikačky na bicykel či baterku.

Design downloaded from free website templates.